Product Details:
| Lifting Capacity | 2000 kg |
| Material | Mild Steel |
| Type | Fork Stacker |
| Usage/Application | Industrial |
| Rated Load | 1500kg |
| Power Supply | manual |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Lifting Capacity(kg) | 1000 kg |
| Type | Fork Stacker |
| Usage/Application | Material Handling |
| Rated Load | 800 |
| Material | Steel |
| Lifting Capacity | 200-250 kg |
Product Details:
| Lifting Capacity(kg) | 1000 kg |
| Type | Fork Stacker |
| Usage/Application | Material Handling |
| Rated Load | 1 ton |
| Power Supply | betrry |
| Material | Mild Steel |
| Lifting Capacity | 200-250 kg |
Product Details:
| Lifting Capacity(kg) | 900 kg |
| Lifting Capacity | 4 Ton |
| Usage/Application | Industrial |
| Brand | Hulk |
| Type | Circular Stacker |
| Material | Mild Steel |
| Power Supply | AC |
| Rated Load | 1500 kg |